715. Bookinisté
signováno tužkou vpravo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč