Konvolut obrazů

Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)

signováno vpravo dole, zaskleno, 3 kusy
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 9 cm, rámování: 16 x 24,5 cm

Konec dražby: 05.03.2024 21:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč