207. Letní den
Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a věnování.
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 50,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 62 cm
Konec dražby: 13.04.2023 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč