Jaro
Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 47,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 53,5 x 67
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 22:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč