448. Oblaka
Autor: Marie Vořechová
(1889 Březnice - 1974 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1932
Šířka: 30,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 33,5 x 44,5 cm
Konec dražby: 11.05.2020 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč