Zátiší

Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1938
Šířka: 28,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 42,8 x 29,8 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč