147. Vodopád Skok, Vysoké Tatry
Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)
signováno, datováno a místopisný popis dole pod grafikou
Technika: dřevoryt, datace: 1951
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 11d 14h 46m 34s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč