154. Přerov
Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: dřevoryt
Šířka: 16,5 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 20:51 SELČ
Zbývá: 11d 6h 4m 53s
Vyvolávací cena: 400 Kč