Přerov
Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: dřevoryt
Šířka: 16,5 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč