Chalupy v zimě
Autor: František Zavřel
(1891 Lažánky)
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč