72. Nečitelná signatura
Hrad Pernštejn, akvarel na kartonu, sig.PD, paspartovano, rozměr 55 x 42,5 cm, rámováno 69 x 56 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč