103. Souhvězdí Taurus nad prahou
Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, volný list
Technika: perokresba, materiál: strukturovaný karton, datace: 1988
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 24 x 18 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč