79. Slovenská krajina
Autor: Julius Nemčík
(1909 Lipníky - 1986 Bratislava)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorův darovací přípis.
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1976
Šířka: 60 cm, výška: 17 cm, rámování: 41 x 83 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč