104. V čekárně
Autor: Karel Štěch
(1908 České Budějovice - 1982 České Budějovice)
Signováno zároveň s datací vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt, datace: 1938
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 25 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč