7. Před bouří
Autor: Karel Hodr
(1910 Praha - 2002 Kostnice, Švýcarsko)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorské věnování z roku 1945
Technika: olej na překližce
Šířka: 89 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 100 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč