206. Krajina
Autor: Jaroslav Černý
(1904 Bolevec - 1984 Černošice)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně pod zady razítko umělce
Technika: kresba
Šířka: 19 cm, výška: 14 cm, rámování: 53 x 36 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč