204. Mengusovce pod Kriváňom
Autor: Margita Štrbíková
(1937 Budapešť, Maďarsko)
signováno a datováno vlevo dole, vystaveno v KD Československa v Havaně
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1982
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 52x67 cm
Konec dražby: 25.09.2018 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč