73. Březový háj
Signováno vpravo dole, karton zohýbán, rám poškozen
Šířka: 49 cm, výška: 41 cm, rámování: 63 x 71 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 10.05.2021 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč