73. Gibek Jan 1920-1992
olej na plátně, sig. PD, Zátiší s meloun, rozměr 50 x 60 cm, rámováno 75 x 64 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč