73. Imprese - Francie
Nezn. autor, FR.impresionista kolem r.1900, olej na plátně, Argenteuil, 35x50cm, rámováno 55x71cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 16 000 Kč