Město

rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 54 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 65 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč