73. Město
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 54 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 65 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč