73. Nečitelná signatura
Akvarel na kartonu, vesnice s kostelem, sign PD, rozměr 40,5 x 56 cm, zaskleno, pasp, rámováno 54,5 x 70 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč