202. Zemplín

Autor: Štefan Bubán
(1932 Pavlovice nad Uhom, Slovensko)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1983
Šířka: 62 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 75 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč