278. V přístavu
Autor: Jana Lieblová
(1944)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1967
Šířka: 66 cm, výška: 41 cm, rámování: 51,5 x 76 cm
Konec dražby: 07.02.2024 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč