279. Antverpy - Katedrála Panny Marie
Autor: Jana Lieblová
(1944)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba, datace: 1967
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm, rámování: 60 x 50 cm
Konec dražby: 07.02.2024 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč