Zátiší s kyticí

Autor: Jana Lieblová
(1944)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1983
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: 80 x 70 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč