78. Hlava dívky

Autor: Edita Nemčíková Spannerová
(1919 Prešov, Slovensko - 1990)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1976
Šířka: 22 cm, výška: 35 cm, rámování: 55 x 41 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč