115. Nocturno

Autor: Zdeněk Hajný
(1942 Vsetín - 2014 Praha)

signováno uprostřed dole tužkou, číslováno vlevo dole 17/525
Jedná se o autorskou faksimilii Zdeňka Hajného zobrazující jeho olejovou malbu
Technika: autorská faksimile, datace: 1989
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 55 x 46 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč