116. Mraky

Autor: Zdeněk Hajný
(1942 Vsetín - 2014 Praha)

signováno tužkou uprostřed dole. Dílo zobrazuje autorskou faksimilii Zdeňka Hajného zobrazující původní olejovou malbu.
Technika: autorská faksimile
Šířka: 35 cm, výška: 43 cm, rámování: 61 x 54 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč