11. Kytice
Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)
signatura v pravo dole, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 65,5
Konec dražby: 22.08.2023 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč