177. Bohatá kytice ve váze - L Formát
Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 95 x 75 cm
Konec dražby: 13.12.2022 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč