Studie 9ks
Autor: Autoři Různí
( )
signováno a datováno Dieffenbach Anton a spol.
Technika: kresba
Šířka: cca 20 cm, výška: cca 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč