301. Konvolut grafik 7 kusů
Autor: Autoři Různí
( )
soubour grafik různých autorů, signováno tužkou, rámováno, zaskleno
Konec dražby: 11.05.2020 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč