Konvolut malby, čeští malíři 20. století
Autor: Autoři Různí
( )
různé techniky a autoři rámováno
celkem 5 kusů
celkem 5 kusů
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč