Konvolut kreseb a grafik, 5 kusů

Autor: Autoři Různí
( )

volné listy, některá díla signována
Šířka: od 17 do 24 cm cm, výška: od 28 do 36 cm cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2023 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč