5ks grafik
Autor: Autoři Různí
( )
Různé techniky, signovány.
Rámování: 28 x 22 - 42 x 32 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč