113. Album I. - 10 grafických listů
Autor: Autoři Různí
( )
Různé techniky. Každý list signován a číslován. Chybí grafika Jaroslava Sůry.
výška od 17 do 29,5 cm; šířka od 12 do 21 cm
Datace: 1992-1993
Rámování: volné listy
Konec dražby: 05.04.2022 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč