152. Konvolut Německých grafiků

Autor: Autoři Různí
( )

Konvolut 10ks volných grafických listů různých technik, autorů a velikostí.
Šířka: 19,5 cm, výška: 23 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 21:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč