192. Soubor 2 kusů grafik

Autor: Různí autoři
( )

signováno tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 37 cm, výška: 16 cm, rámování: 31 x 53 cm

Konec dražby: 29.11.2021 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč