5. Konvolut 3 ks

Autor: Autoři Různí
( )

soubor 3 kusů, kresba, olej, grafika. Motivy Březový háj, Louka, Londýn, zaskleno, rámováno.

Konec dražby: 28.05.2023 15:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč