52. Konvolut 4ks mědirytin
Autor: Autoři Různí
( )
3 Ks mědiritin volné listy.
1 ks mědiritina, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Autoři popsáni na reversu.
Autoři popsáni na reversu.
Technika: mědirytina
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč