81. Konvolut 3 ks krajin

Autor: Autoři Různí
( )

Signováno
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč