74. Chalupy - signováno Hlavsa
signováno vpravo dole, malba silně zašpiněná, karton zvlněný, rám poškozený
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 28 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč