74. Gibek Jan 1920-1992
olej na plátně, sig. PD, Měsíční noc, rozměr 64 x 79 cm, rámováno 96 x 79 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč