74. Nečitelná signatura

olej na plátně, sign PD, 1914, Na potoce, 39x39, rámováno 52x52cm

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč