74. Nečitelná signatura
olej na plátně, sign PD, 1914, Na potoce, 39x39, rámováno 52x52cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč