74. Škrdlík Vojtěch *1903
Hrad Pernštejn, sign LD, olej na plátně, mírně poškozeno, rozměr 58,5 x 79,5 cm, rámováno 78,5 x 99,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč