245. Lyra Pragensis, plakát
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
volný list, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 44,5 cm, výška: 62,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč