747. Psaní dopisu
nesignováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč