Kostel sv. Mikuláše
Autor: Eliška Konopiská
(1948 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 20 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč